| MatildaPetrini a întrebat:

Am parul lung si drept putin mai jos de talie, si vreau sa-l fac cret. Ce coafura imi pot face in stil retro?

5 răspunsuri:
| DyaNiceGirl a răspuns:

Poti sa-ti faci bucle doar la sfarsit(pe la varfuri)

| MatildaPetrini explică (pentru DyaNiceGirl):

Deci, imi fac acele bucle minunate. happy si cum il aranjez in continuare?

| MatildaPetrini explică (pentru DyaNiceGirl):

Deci, sa zicem ca mi-am facut eu buclele. Si cum il aranjez dupa ce le fac?

| DyaNiceGirl a răspuns:

Nu stiu daca ai vazut, dar este o frizura in care ai o funda in spate. Daca nu e genul tau poti sa ti-l prinzi intr-o parte, iar acolo unde ai elasticul iti pui o funda sau orice agrafa mai mare. Daca nu poti sa il lasi desprins.