| anonimgl a întrebat:

Am parul lung si trebuie sa ma pieptan mereu ca sa imi stea bine, il am un pic gras.As vrea sa imi cumpar un fixativ sa mi se aseze cat de cat si nu stiu ce fixativ ar fi mai bun.Nu folosesc fion sau placa.Cand il tin in coc se onduleaza un pic si imi place.
Am citit pe net ca Nivea - Spray fixativ Diamond Gloss ar fi bun, voi ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| catiy100 a răspuns:

Daca vrei sa ai parul natural si sa nu-ti cada iti recomand sa nu te dai

4 răspunsuri:
| Sabìŋaaa a răspuns:

Mai bine naturalwinking. Eu am incercat Nivea - Spray fixativ Diamond Gloss si mi-a cazut parul.nu mult da nah.laughing. Acum e alegerea ta:*. Totusi, poate tie iti mergethinking Bafta>big grin

| AccesoriiAli a răspuns:

Taft

| andreea_5200 a răspuns:

Cel mai bun mie mi se pare fixativul de la nivea

| Adelina96 a răspuns:

Daca totusi vrei sa folosesti un fixativ bun iti recomand Taft volume. Nu incarca foarte tare parul, iar parul nu se lasa de la el si va avea un aspect frumos. big grin