| MissAvocado a întrebat:

Buna happy Am pielea putin mai inchisa la culoare si nu imi prea place, pentru ca as vrea sa ma vopsesc roscat si nu cred ca mi-ar sta bine... Cum as putea sa fac sa tenul mai deschis la culoare? Poate sa fie ceva tratament natural pentru asa ceva?
Daca nu, credeti ca unei persoane cu tenul putin mai masliniu ii sta bine roscat? Faza e ca al meu e asa mai masliniu palid ...nu stiu cum sa explic. Mersi big grin

8 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Incearca o crema depigmentanta de la farmacie

| Bondarel99 a răspuns:

Roscat deschis nu, dar o nuanta mai inchisa de ce nu? Fetei asteia ii sta foarte bine(min 1.10)
http://www.youtube.com/watch?v=ugDQRZ8q8Bg
Si nu stiu daca te-ar ajuta vreo crema, exista creme de depigmentare, dar nu te mai gandi la asta, esti frumoasa si asa cu tenul mai inchis.

| Anonimaa77 a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta bine si asahappy
Eu am auzit ca daca te dai cu lamaie pe fata ti se va deschide culoarea tenului!:]

| MonsterBunny a răspuns:

Ti-ar sta foarte bineee :X. Si eu am tenul masliniu (putin mai inchis) si am fost roscata. Arata superb! Verisoara mea are tenul asemanator cu al tau, masliniu-palid si e roscata si arata foarte bine.

| MissAvocado explică (pentru MonsterBunny):

Nu ai o poza sau ceva?big grin

| kissforme a răspuns:

Fond de ten... poate ti-ar sta bine si asa.

| MissAvocado explică (pentru kissforme):

M-am gandit si la fond de ten, dar vreau ceva de durata...adica sa fie chiar pielea mea deschisa, nu sa ma dau cu ceva sa o faca sa para asa