| Neverosimil a întrebat:

Am pistrui si nu stiu cum sa scap de ei. Cred ca si o parte din voi aveti sau poate ati avut asa ca ma.ti putea ajuta? Va rog!

Răspuns Câştigător
| Harlygabriela a răspuns:

Și eu am pistruii, nu îmi plac deloc...dar nu cred că pot dispărea cu tratamente naturale și dacă iei creme să nu iasă coșuri..eu nu mă dau cu nimic, nici fond de ten...nu vr să îmi îmbătrânesc pielea?
Nu ești singura care are pistruii pe lumea asta
..este foarte deranjant.dar poată o să dispară când creștem laughing)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu ai cum să scapi de pistrui și nici n-ar trebui să te deranjeze. Dacă ai o problemă cu imaginea ta, caută problema în altă parte.

| Victoria18 a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de ei, doar sa ii acoperi.

| AlexandraFratila67632467422 a răspuns:

Fond de ten

| Ema03 a răspuns:

Eu aveam. Eram plină de pistrui. Încearcă cu rostopască. Pe mine m.a ajutat foarte mult

| havecourageandbekind a răspuns:

Si eu am pistrui si nu simt nevoia sa scap de iei. Pistrui sunt foarte frumosi, nu multi oameni ii au. Pistrui dispar cu ani natural, nu ai alta optiune... poate daca de duci la un
chirurg plastic...