| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am puf negru la mustata, in zona pometilor si a tamplelor, cum fac sa le decolorez(nu imi ziceti de apa oxigenata sau alte metode naturaliste ca le-am incercat)? As vrea o crema sau niste solutii pentru decolorarea parului.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu orice te-ai da tot negru va creste. Pentru ca asa este pigmentul parului tau.

| NoOne18 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu conteaza ca e temporar, doar sa nu mai fie, nu cred ca e cazul sa ma epilez, pentru ca puful e oricum mic si nu e foarte negru

| Sandu_Daniel_1999 a răspuns:

E imposibil, cu orice te-ai da, parul tot asa va ramane.