| pretzel a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi: in ce luni ale anului purtati ochelari de soare?:*

15 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Cel mai mult in Iunie, Iulie, August. Dar depinde daca este soare.Eu port si iarna daca este soare.

| Carla_2571 a răspuns:

In generalin lunile veri, in zilele cu soare, sau se poarta si pe cap este o cordeluta draguta

| CarmenR a răspuns:

Eu incep sa-i port de prin mai si renunt la ei pe la inceputul lui septembrie.

| alexa a răspuns:

Nu cred ca tine neaparat de luna, ci de perioada cand e soare afara. poate fi iunie si sa ploua non stop si foarte bine poate fii octombrie si sa fie soare si cer seninwinking

| deea_1980 a răspuns:

Mai.iunie.iulie.august.

| chocolatemuffin a răspuns:

Eu iarna, mai ales cand ninge, si e innorat, atunci e bine sa porti, si sti ce beton arata ochelarii de soare cu paltonu'?, sunt super impreunawinking. glumesclaughingpai eu port vara dar unii poarta tot anul' daca e soarehappy

| danbnz a răspuns:

In toate lunile cind rasare soarelewinking

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Eu port ochelari de soare cand este soare de exemplu in mai, iunie, iulie si august ( depinde cand este soare)
Eu de exemplu astazi am vazut doua fete care aveau ochelari de soare si afara sunt vreo 10 grade si este frig si innorat straight face
Toata lumea se uita la ele.Cred ca vroiau sa iasa in evidenta laughing
Lumea cu ghete si ele cu ochelari de soarelaughing

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Iunie iulie august

| Tiberius a răspuns:

In toate lunile si mai ales cand stau cu geaca de iarna si sunt -15 grade afara

| daniela4853 a răspuns:

In iulie si august.

| cristi8252 a răspuns:

Ochelarii de soare se cheama asa dintr-un motiv: Pentru ca iti protejeza ochii de soare. Deci cand e soare, se poarta ochelarii de soare. nu are legatura cu lunile anului

| aretse a răspuns:

Pai in iunie-august

| SupradozaDeVise_9150 a răspuns:

Pai eu de obicei in lunile de vara, dar nu strica niciodata sa ii porti intr-o zi cu soare =)

| IonelaAdriana a răspuns:

Daca e cazul(adica e soare) tot anul...