| NuDauNiciunNume a întrebat:

Buna! Am unghii cu gel si in ultimele 3 luni mi le-am facut (intretinere). Am aproape 3 saptamani de cand le-am facut ultima data si au inceput sa imi apara pe toate unghiile niste punctulete maro si de fiecare data cand ma uit sunt tot mai multe. Nu am facut treaba in gradina sau ceva si am sters cu de toate, astfel am ajuns la concluzia ca ce se intampla este sub stratul de top coat. Apar tot si tot mai multe. Ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Unghile din gel folosite in exces poate dăuna unghiilor naturale.De ce au apărut petele nu prea putem sa iti spunem noi, dar pot sa iti spun ca in timp iti vor subită extrem de tare unghiile si ti le va distruge.

| Catrice a răspuns:

O fi ciuperca, o fi infecție...
Date jos altfel nu se poate știi precis.