| Pisiquee a întrebat:

Anul acesta vreau sa schimb tema de halloween : Nu ma mai costumez in bunny, ci pisică ^^.
Deci : Daca imi spuneti si mie pls cat mai multe idei pentru confectionarea unor urechiuse, coada etc. sau din ce magazine le pot achizitiona.Adică, din ce sa fac coada. că pur si simplu nu stiu.
Dacă imi spuneti magazine din Timisoarabatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| DenniDen a răspuns:

Pai se pot achizitiona din magazine de ciudateni care vand corite masti costume de halloween de acolo sau daca nu este asa ceva in oras uite cum poti sa le faci:

1. urechile-iei o cordeluta de culoarea(depinde ce culoare vrei sa fi)iei apoi un carton decupezii 2urechi mai maricele apoi repeti miscarea si le lipesti ca sa faci urecea mai gorasa asa si cealalalta si le colorezi si asa faci urechile.

2.coada-iei o funie groasa si o zgari iar imbracaminte iei niste colanti si ii asortezi

bafta:*:X funda?

5 răspunsuri:
| ste3fFy a răspuns:

Deci la urechi poti face asa sicksa iei o foaie desenezi dor urechle si le decupe le lipesti pe un carton si apoi adouci o sarma sau lipesti o curornita nefolositoare si gata

coada poti lua o funie pe care poti sai pui niste pene, puf ceva si o cosi de niste colanti negir de aceias culoare cu coada sa nu se observe si poti sa te inbraci in negru e mai sexy si mai frumos pentru o felina apoi pui o bluza neagra si urecile de preferat totul sa fie mai mulat apoi te machezi super cu mov negru si albastru si alb in colt si gta a apropo trebuie sa fie rupti colanti si unde este rupt de dai pe piele cu ceva o culoare sau atasezi un fluture o fluare cv sa vezi iese super
daca nu cauta magazine cuc ciudateni de hallowen si gta
funda?
kiss

| NothingToEat a răspuns (pentru ste3fFy):

Analfabeto inainte de p sau b se scrie cu M adica greseala a fost la imbraci tu ai scris inbraci

| ste3fFy a răspuns (pentru NothingToEat):

Bine ca esti tu desteapta si stii sa corectezi in loc sa apreciezi raspunsul x(

| NothingToEat a răspuns (pentru ste3fFy):

Te oftici ca sunt desteapta?

| Pisiquee explică (pentru NothingToEat):

Dacă erai cu adevărat inteligentă nu o făceai analfabetă...