| Mandici_Melinda_1988 a întrebat:

are cineva Fond de ten de la Kat Voin D?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are mami nu e bun de nimic

| Loredana123 a răspuns:

Are acoperire mare,atat de mare incat acopera tatuajele. Produsele din gama Kat Von D sunt bune. Dar depinde si ce varsta ai, nu recomand utilizarea acestui fond de ten in fiecare zi. E pentru ocazii speciale cand vrei sa arati impecapil, sa iesi bine in poze.
Eu zic sa cauti reviewuri, foarte mule, nu poti sa te iei doar dupa o persoana care spune ca e bun, trebuie sa consulti majoritatea.
App: Eu am un fond de ten tare bun de la Astor :Last lasting 24 hours, are primer inclus in compozitie si iti spun sincer nu se transfera, e super bun +are un pret accesibil.
Sper ca te-am ajutat.

| Mandici_Melinda_1988 explică (pentru Loredana123):

Intrebarea era una simpla, nu am cerut sfaturi pentru nu e cazul, multumesc oricum.