| Winners10 a întrebat:

Buna!

As avea si eu o intrebare : sunt baiat, am parul cam de marime medie si as vrea sa imi dati si mie ceva exemle, poze etc cum as putea sa imi aranjez parul! As dori o schimbare!

Multumesc!

5 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Incearca codite cu ata,,, numai ca va dura daca vrei multe cam 24-48 de ore de impletit eu am avut cam 600 de codite impletite spic si apoi legate dar na tu stii mai bine

| Winners10 explică (pentru awspam):

Nu vreau codite laughing

| Winners10 explică (pentru purplestar9494):

Multumesc mult... imi plac ambele, dar daca te-as ruga daca imi potiexplica cum sa fac ca sa imi iasa frizura?

| purplestar9494 a răspuns (pentru Winners10):

Nu ai pentru ce! Sincer cred ca cel mai bine este sa investesti putin in aceasta tunsoare si sa te duc la un salon/frizerie care este buna si sunt oameni care se pricep si acolo o sa iti explice cum sa menti tunsoare.Este usor trebuie doar sa folosesti putin gel sau ceara de par! Dar de explicat mai bine cum sa iti iasa imi pare rau nu stiu nu vreau sa iti dau un sfat gresit si sa iti iasa ceva naspa dupa laughing)