| Blondoo a întrebat:

Am o intrebare am o nunta vara asta si am parul de marime medie si blond imi puteti da si mie o idee cum as putea sa mi-l aranjez este foarte speciala nunta este a varului meu! Help please...Astept raspunsuri

7 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti sa incerci ceva de genul Sore. Dar mai bine mergi la coafor. Bafta!

| StephyMonster a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=LWxgxVAqg3A Poate reușește să-ți facă asta.

| Blondoo explică (pentru StephyMonster):

Eu am parul cam scurtt pentru asa ceva dar msz oricumlove struck

| Alexa843 a răspuns:

Cere-i celei ce te coafeaza sa iti faca ceva mai special gen niste suvite impletite mai aparte si niste bucle. Distractie placuta la nuntawinking

| Blondoo explică (pentru Alexa843):

Mersiii.Am fost facut bucle si nu prea mi-a placut...sad

| Alexa843 a răspuns (pentru Blondoo):

Atunci ori par drept ori doar putin ondulat. Mie coafeza mi-a dat un fel de catalog cand m-am coafat pentru agapa.

| Blondoo explică (pentru Alexa843):

Aha cred ca o sa mi-l indrept.Mersi:*