| anonim_4396 a întrebat:

Buna as dori sa i-mi iau niste adidasi sport sau niste sneakers de la Adidas Originals.
Problema e in felul urmator ca la reprezentanta de la mall sau in alte magazine sunt destul de "piperati"!
De exemplu eu am vazut la o cunostinta modelul samba de la Adidas pe galben (piele intoarsa ), iar dungulitele bleumarin albastru inchis (navy din piele normala)!
Iar talpa si sireturile tot bleumarin.
Jur ca asa model nu am mai vazut in nici un magazin de adidasi de ani buni.
Si intr-adevar cand l-am intrebat mi-o spus ca eu cumparat de la un prieten din strainatate!
Acuma nu stiu cat o dat pe ei si de unde anume exact.
Dar o fost acuma cativa ani o editiee limitata de la Adidas Originals - STAR WARS!
Ma poate ajuta si pe mine cineva care cunoaste pe cineva care aduce la comanda modele deosebite de la Adidas Originals sau PUMA?
Niste intermediari eu stiu... care aduc marfa de dincolo.
Poate ne intelegem?
Astept raspunsuri serioase si multumesc mult de ajutor o zi faina tuturor!

1 răspuns:
| goldenbullet a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa incerci site-urile okazii.ro, fxfashion.ro, originals.ro, zorilestore.ro. Gasesti ce vrei. Sper ca te-am ajutat.