| LoveYourLifeDelly a întrebat:

Buna as dori sa stiu parerea voastra in legatura cu dilema mea. Acum ca vine vara as vrea eu cu o prietena sa mergem la alergat. Fiind prima oara habar n`am cu ce sa ma imbrac daca m`ati putea ajuta v-as ramane datoare kiss... Raspunsul cel mai buna funda happy. Apropo nu vreau raspunsuri gen : haine, costum de baie sau alte prostii!

Răspuns Câştigător
| dianalalala a răspuns:

Cum te simti tu comod. nu trebuie sa schiopatezi ca o rata dupa colt in niste tenisi care arata bine dar care poate ti-au ramas mici. Este adevarat ca poti avea stil si cand alergi. O camasa in carouri peste un top simplu sau ceva de genul cu niste pantaloni scurti sau poate modelul cu turul lasat 3/4 sunt fff comozi. Bafata!

| LoveYourLifeDelly explică (pentru dianalalala):

Multumesc de raspuns m`ai ajutat mult si chiar meritai funda cel mai mult :X. Ceau! happy

3 răspunsuri:
| NinaParadise a răspuns:

Pai, o pereche de pantaloni scurti (nu blugi, sau eleganti - logic, ci ca de trening), un maiou colorat dar nu cu sclipici, si CU bretele de preferat (asta daca nu vrei sa stai stresata in continuu pentru ca iti cade) si o pereche de tenisi.Cred ca e de preferat sa iti prinzi parul intr-o coada (impletita sau de cal), ca sa nu te deranjeze. Nu exagera cu machiaj extravagant sau cu bijuterii multe!
Sper ca te-am ajutat :*. Funda?

| LoveYourLifeDelly explică (pentru NinaParadise):

Funda e a ta doar ca nu stiu de ce nu ma lasa sa ti`o dau laughing dar mai incer pentru ca o meriti kiss... Multumesc de ajutor!