| anonim_4396 a întrebat:

As vrea ca la acest sfarsit de an scolar sa imi cumpar o rochita si niste pantofi sau sandale dar nu cu toc inalt. As dori sa`mi dati de pe un site unde pot cumpara rochiile care va plac si credeti ca s`ar potrivi. P.S. : Sunt in clasa a 7`a deci nu ceva foarte decoltat sau scurt, cat de cat acceptabila. Multumesc:d.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://starshiners.com/

:X

| AidaCR a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc, hainele sunt superbe dar preturile cam maricele big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm.da.
nu stiu, eu te-as sfatui sa nu cumperi de pe net.Pe langa pretul rochiei mai platesti si taxa de primire.Du-te in mall sau in alte magazine din oras:*