| YouMe a întrebat:

FUNDA! Buna! Am o mica mare problema ...sunt in clasa 8 si de curand vom face pozele pentru album si eu nu prea stiu ce sa port si ce coafura sa-mi fac. Adica e obligatoriu o camasa alba, am, si in legatura cu pantalonii m-am gandit la o pereche portocalii si pantofi cu toc inalt. Insa legat de coafura chiar nu stiu ce sa fac, daca se poate sa ma ajutati, sa-mi dati niste site-uri pe youtube sau ceva cu ce credeti voi ca mi-s-ar potrivi pentru aceasta ocazie. Multumesc si FUNDA!

7 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Pozeaza GOALA sunt sigur ca o sa te tina lumea minte mereu asa devildevildevil Goala smug smug

| YouMe explică (pentru frikk):

Si eu sunt convinsa dar nu asta caut big grin

| Joannaa a răspuns:

Heii.Cam asta am gasit pe youtube http://www.youtube.com/watch?v=4ZyjA_JAgl4 daca ai parul lung ai putea sa-ti impletesti parul sau sa-ti faci codite impletite pentru ati face parul cret. Sper ca te-am ajutat!

| YouMe explică (pentru Joannaa):

Am parul intre lung si mediu, mai mult lung big grin

| Karin4k a răspuns:

Fa o coronita impletita din par, ar sta foarte frumos.din pacate nu stiu site cu asa coafura, dar se face usor si frumos, garantezhappy

| YouMe explică (pentru Karin4k):

Totusi nu stiu, speram la ceva mai "fishtent" laughing intai am vrut sa-l intind si sa-l tapez dar e prea simplu si alte idei de coafuri nu mai amsad

| Boracx a răspuns:

Daca ai breton ti-l poti intinde cu placa. Iar restul parului il ondulezi va arata bestial. Dar in caz ca nu ai breton ti-l poti intinde si sa iei o clama care sa iti sustina parul si ti-l prinzi ca si cum ar fi tuns. Adica:
1. Prinzi parul cu mana la varfuri nu chiar la varfuri cat sa-l tii strans, chiar in pumn
2. Il pui la jumatea capului [de partea aia de unde ai tinut]
3. Apoi il prinzi cu clama.
Daca nu ai inteles uite id. meu si iti explic acolo.