| ÁnΌMŀŠ a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant Avon doar pentru familia mea. Pot sa fac comenzi mai rare, de ex 3-4 luni? Mersi.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu poti fi reprezentant daca dai comenzi asa rare. In plus, fiecare comanda trebuie sa fie de minim 100 de lei. Cel mai bine iei legatura cu un reprezentant.

| tundemihaly a răspuns:

Buna,

Da. Ca reprezentant avon nu trebuie sa plasezi comanda din fiecare brosura. Ideea e urmatorul: cand ai comanda, primesti reducere (intre 15%-40%), cadouri si livrare gratuita.

Inscrie-te acum completand formularul de inscriere si primesti un parfum gratuit!
http://www.123contactform.com/form-1384901/Formular-De-Inscriere

Tunde Mihaly
Manager Avon

| AnitaAny a răspuns:

Buna. Ai putea incerca sa cumperi produse de aici ( preturi accesibile si beneficii multe ). http://ladys.ro/a/AM3bU7ZH,b

| Aannddrreeeia a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa faci comenzi de o anumita suma de bani in fiecare luna, dar din punctul meu de vedere este mult mai usor sa gasesti un reprezentant si sa îi dai lui comanda ta.
Sper ca te - am ajutat