| kLowNii a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant Avon.
Vreau sa gasesc pe cineva de incredere cu care sa colaborez si sa ma ajute sa devin reprezentant. Am incercat sa ma fac si singura, dar apoi cand voiam sa ma loghez nu mergea, imi spunea ca : numar reprezentant sau parola incorecta, cu toate ca de fapt era corecta...ma ajuta cineva? funda big grin

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca tot iti place sa vinzi, poti sa faci bani din vanzari pe net. Nu mai exista riscul sa ramai cu produsele, sau clienti care nu iti platesc. Primesti bani din vanzari, nu produse. Daca te intereseaza lasa-mi un mesaj privat.

Răspuns utilizator avertizat