| ysabela21 a întrebat:

Buna!

As vrea sa devin reprezentant oriflame, dar imi este putin frica big grin!
Vreau sa gasesc pe cineva de incredere cu care sa colaborez si sa ma ajute sa devin reprezentant...am inteles ca pot sa ma inscriu si pe numele mamei si ca trebuie o copie de pe buletin! Altceva ce mai trebuie?

Acum am cateva intrebari la care vreau sa raspundeti:
-De cat trebuie sa fac comanda ( minim?).
-Daca nu mai vreau sa fiu reprezentant si nu am timp, pot sa renunt si sa nu mai fiu reprezentant?
-Daca nu fac comanda de cat mi se cere ce se intampla?
-Primesc cadouri?
-Prima dat cum se actioneaza,. imi trimite catalogul prin posta sau cum?

Fundita si vot raspunsului complet si am nevoie de cineva de incredere sa ma faca >reprezentant:!

44 răspunsuri:
| Akuryo a răspuns:

Www.oriflame.ro
ln_anamaria@yahoo.com, ea m-a inscris si pe mine te poate ajuta;)>:D<

| anutza a răspuns (pentru Akuryo):

Multumesc frumos. Te pup. happy

| nutuxcristian a răspuns:

Pai in primul rand, nu ar trebuie sa-ti fie frica. Prin pasul asta, faci un progres pentru mai departe. Comanda trebuie sa fie de minim 50 de lei, dupa noile grile de discounturi. In caz ca nu vrei sa mai fi reprezentant, nu se intampla nimic. Iti anunti liderul si ti se reziliaza contractul. Nu ti se intampla absolut nimic daca nu dai comenzi. Le dai cand vrei tu, fara nici o taxa in plus sau ceva de genul. Da, primesti cadouri la fiecare comanda in valoare de 250 lei in primele trei luni, apoi cand or sa mai aiba ei concursuri. Catalogul il iei de la sediul din oras, sau eventual contactezi un reprezentant inscris inca. Daca nu te-ai inscris, contacteaza-ma pe adresa de e-mail: cristi_nutu512@yahoo.com Ofer sprijin si raspund la orice ora la telefon.

| elenaaarion a răspuns:

Buna! Te poti inscrie pe numele mamei daca tu nu ai minim 16 ani.
Si ca sa iti raspund la intrebarile tale:
- Nu ai comanda minima impusa, insa de la minim 50 lei vei primi discount
- Daca vrei sa renunti, pur si simplu nu mai plasezi comenzi
- Primesti cadouri in programul de bun venit, daca il parcurgi, si un parfum din partea mea, ca sponsor
- Primul catalog ti-l voi trimite eu

Asa ca te astept pe mess chanely_sweet sa iti povestesc mai in detaliu. Eu sunt lider Oriflame si mi-ar face placere sa faci parte din grupul meu.

| PinkPanter a răspuns (pentru elenaaarion):

Scuze dar as vrea si eu sa fiu daca ma primesti, bineinteles!happy

| aura3fan a răspuns:

Buna, sunt Consultant Oriflame (964732) te pot ajuta eu daca doresti sa devi reprezentant. Primus pas este sa completezi acest formular: http://oriflamecosmetice.wgz.ro/reprezentant-oriflame/inscriere-oriflame PAS 2. Vei primi pe mail datele de inregistrare. Pas 3. Astepti catalogul, pe care il vei primi gratuit prin posta. Apoi poti prezenta catalogul, aduna comenzi si in fucntie de valoarea comenzii castigi comisioane. Pe acest site: www.oriflamecosmetice.wgz.ro poti vedea grila de comisioane si de ce valoare trebuie sa fie comanda.Primele 3 comenzi se platesc la primirea coletelor, apoi pe baza unui contract + copie de buletin vei plati in termen de 18 zile. Iti doresc Mult Succes! Eu iti voi fi alaturi.

| DeliaOriflame a răspuns:

Buna Ysa,

Sunt Coordonator Oriflame si te pot inscrie foarte usor si gratuit. Tot ce trebuie sa faci este sa imi dai add la ID`ul d3lia.orfilame si iti voi oferi informatii si sprijin pe tot parcursul activitatii tale ca Reprezentant Oriflame.

Acum sa-ti raspund intrebarilor :

- Nu ai de ce sa iti fie frica; NU EXISTA RISCURI ( atat timp cat este serioasa );
- Pentru inscriere nu este nevoie decat de o copie dupa buletinul tau daca ai 16 ani impliniti, sau a unuia dintre parinti in cazul in care nu ai 16 ani; Atata tot :*;
- Comanda minima practic nu exista, insa pentru a beneficia de comision trebuia sa ai minim 50 lei;
- In cazul in care nu mai ai destul timp pentru te ocupa, poti pur si simplu sa nu mai plasezi comenzi si gata. Oricand cand vei dori sa revii, doar plasezi o comanda si asta e tot :D;
- Nu se intampla nimic in cazul in care nu faci o comanda de cat ti se cere. Nu iti impune nimeni ce sa faci, noi doar te indrumam;
- Uite Programul de Bun-Venit pentru noii inscrisi, de care de asemenea poti beneficia si tu la inscriere : http://oriflame-botosani.blogspot.com/......crisi.html
- Despre catalog si alte detalii discutam mai lejer pe mess. te astept! Pup : d3lia.oriflame.

Sper ca te-am convins ca ai doar de castigat cu Oriflame! >:D

| NicollHellen a răspuns:

Dar aceste oferte cum vi se par? http://ladys-business.blogspot.gr/;)

| inscriereoriflame a răspuns:

Va pot inscrie si eu! doar intrati pe http://inscriereorif.no-ip.org si completati formularul de inscriere. Va invatam cum sa faceti profit mare, sau sa va dezvoltati o echipa. Aveti si un concurs acolo pe site; in plus suntem tot timpul la dispozitia celor pe care ii inscriem cu tot felul de informatii si sfaturi legate de activitatea de consultant Oriflame. http://inscriereorif.no-ip.org e cea mai buna alegere! Pasii de inscriere sunt simple formalitati. Este explicat pe site-ul meu tot ce trebuie sa faceti. Daca aveti nelamuriri sunati la unul din numerele afisate pe site la sectiunea CONTACT. http://inscriereorif.no-ip.org Va astept!

| camay14 a răspuns:

Te pot ajuta eu.Sunt angajata oriflame!

| Victorita-Maria_Corleciuc_1997 a răspuns:

Primesti de toate :3.
Comanda minima este de 70 de lei
Iti raman si bani si primesti si cadouri.
Daca vrei te inscrii la mine :3
viky_corleciuc_m97@yahoo.com

| oriflame121 a răspuns:

Buna...mai esti interesata sa te inscrii? inscriete dand click aici:http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=815537

| EliY a răspuns:

Hei te pot ajuta eu uite a'ti dau id meu de mess x.delia@yahoo.com imi dai add si a'ti explic detaliat daca nu ai incredere o sa ati fac cunostinta cu o persoana care lucreeaza la orifflamewinking ' daca te razgandesti si vrei sa afli detalii te rog imi poti da add. si sa imi mentionezi ca esti de pe TPU. mss:*

| ysabela21 explică:

@Alyssa29...as vrea sa ma inscriu la ea dar nu a mai intrat de mult pe mess ca sa-i spun!

Poate are alt id!

| Oriflame_Alex_A._1993 a răspuns:

Buna, eu sunt Manager de vanzari Oriflame, nu as fi ajuns pe aceasta pozitie daca nu eram o persoana de incredere :)
Acceseaza www.zone-of-beauty.blogspot.ro si descopera avantajele de care poti beneficia chiar tu!

| bybymikutza a răspuns:

Buna draga mea te aștept in echipa mea iti pot oferii tot sprijinul si de abia aștept sa colaboram frumos împreună

| Ancalove a răspuns:

Buna! sunt si eu reprezentant avon si sa nu-ti fie frica ca se intampla ceva cu copia de buletin a mamei tale, e o firma de cosmetice serioasa si in plus ai parte de nenumarate discaunturi si produse gratis, iar un alt avantaj este ca, ca reprezentant iti poti comanda produse (1 pe reprezentant)la preturi foarte foarte mici. funda?

| OriflameAdriana a răspuns:

Ofer noilor reprezentanti Oriflame cadou un parfum Oriflame, daca primele 2 campanii faci comenzi de min 100 lei. In plus beneficiezi de reducere si Program de Bun Venit. Inscriu reprezentanti din toata tara, si ofer indrumarile si sfaturile necesare. Ma gasesti la office.adriana@yahoo.com

| OriflameAdriana a răspuns:

Ofer noilor reprezentanti Oriflame cadou un parfum Oriflame, daca primele 2 campanii faci comenzi de min 100 lei. In plus beneficiezi de reducere si Program de Bun Venit. Inscriu reprezentanti din toata tara, si ofer indrumarile si sfaturile necesare. Ma gasesti la office.adriana@yahoo.com

| monicaoriflame a răspuns:

Buna.Eu sunt reprezentant oriflame si daca mai esti interesata sa devii si tu iti stau la dispozitie la id de messenger monica_oriflame91@yahoo.com.Tu de unde esti? Eu sunt din Iasi dar te pot ajuta de la distanta cu tot ceea ce ai nevoie.Toate materialele de care ai nevoie ti le voi da gratuit pentru prima luna.oO
zi buna

| Malynutzsa a răspuns:

Deci.daca faci comanda de peste 50 lei primesti discount (daca faci comanda de 500lei doscount tau este de 200lei ). Daca nu ai minim 16 poti face pe numele mamei.big grin. daca nu ai comenzi nu se intampla nimic.nu faci in acea luna.dar poti sa iesi de la oriflame dupa minim un an.DA in primele 3 companii vei primi cadouri daca faci de peste 2 milioane jumate. Daca vrei sa fac parte din grupul meu iti voi trimite eu un catalog cadou... sper ca te-am ajuat.

| INNAORIFLAME a răspuns:

Hello, dămi facebook-ul tău si îți explic totul ce poți face pentru inregistrare nu e nici un risc
1.Păi dacă depășești 1 pas de 259 de lei vei ciștiga un cadou(îți pot da mai multe detalii dar nu aici, dacă o să dorești să te înregistrezi îți voi trimite și o fișă care scrie toți pașii care trebuie săi depășești)
2.Desigur
3.Nu se intimpla nimic
4.Desigur ca primesti cadouri(cite3 cadouri la fiecare pas!
5.Da îți trimit catalogul și niște fișe scrie de mine pentru ați explica mai clar!
Daca nu ai 14 ani trebuie sa te inregistrezi pe buletinul unor din parinti te ajut eu sa te inregistrezi!

| 0771195235 a răspuns (pentru INNAORIFLAME):

Bună m-ar interesa pe mine
Facebook:Costi Costinela!

| katy30 a răspuns:

Te poti inscrie accesand www.oriflcosmetics.com
Completezi formularul si contul tau este gata. Primesti catalogul gratuit in cutia postala

| Stoican_Ileana_1985 a răspuns:

Buna! Caut persoane care doresc sa devina reprezentant Oriflame. Va astept in echipa mea!

| Stoican_Ileana_1985 a răspuns (pentru Stoican_Ileana_1985):

Va astept pe mail la stoican2011@gmail.com si pe pagina de fb https://www.facebook.com/inscrieriavon.oriflame/

| Stoican_Ileana_1985 a răspuns:

Va astept sa va inscrieti la Oriflame sau Avon, mail stoican2011@gmail.com. https://www.facebook.com/inscrieriavon.oriflame/

| Oriflame_Inscrieri_1991 a răspuns:

Doresi sa realizezi un venit suplimentar?

Nimic mai SIMPUL si mai EFICIENT: Inscrie-te completand online formularul si devin-o reprezentant!

http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration-blog.jhtml? sponsor=489273&theme=registrationTheme1&bground=/ content-storage-v3/live/images/ro_RO/14400966-163301557- bglip.jpg&_requestid=2616354

| Radioborne a răspuns:

Oriflame are un nou program de reduceri. Discounturile Oriflame nu mai incep de la 50 de lei ci de la 70 de lei. Dar pentru asta este necesar sa iti activezi contul in magazinul online Oriflame. Mai multe informatii despre oriflame gasesti pe site-ul http://flameori.ro/. Asrticole bine documentate si permanent actualizate despre catalogul in curs sau cel viitor de la Oriflame. Dar si posibilitatea de a consulta Catalogul Online Oriflame. Comanda Oriflame se poate face direct din magazinul online al firmei dupa ce iti activezi contul aici: http://flameori.ro/oriflameinscriere-directa-gratuita/. De retinut: inregistrarea este gratuita si fara obligatii. In urma activarii contului Oriflame Ai posibilitatea de a lansa direct comenzi fara intermediari.

| Alyssa29 a răspuns:

Buna sunt Alexandra
:vreau sa iti dau raspunsul la intrebarile tale... in afara de copie de pe buletin nu mai iti trebuie nimic...

| Alyssa29 a răspuns:

Raspunsurile tale le ai mai jos si eu sunt in echipa Elenei si este foarte bine este o fata super :*

| ysabela21 explică (pentru Alyssa29):

Alyssa29 mi-ar placea sa ma inscriu la ea, dar nu a mai intrat de mult pe mess, nu stiu ce id are... daca il ai te-as ruga sa mi-l dai si mie big grin!

| Adriana_Nedelcu_1975 a răspuns:

Eu m-am înscris și aștept răspuns