| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi vopsesc parul brunet cu tenta de mov..gasesc asa ceva in magazine? ultima data l-am vopsit negru-albastrui, dar nu a iesit deloc albastrui.a iesit negru mat.si la soare are tenta de argintiu nicidecum de albastru crying ajutati-ma sa gasesc o vopsea buna! la ce gama de vopsea o pot gasi? sau sa iau negru intens si pudra speciala mov de la farmacie si sa le amestec? sau? happy funda! :*

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Mai bine te vopsesti asa la un salon. Cred ca se amesteca acele culori, dar daca le combini tu singura, poate o sa-ti iasa parul mov in loc de brunet cu tenta mov. laughing
Nu ca n-ar fi frumos big grin.

| RebeleGirl a răspuns (pentru Cσcσ):

Da..ar fi o sansa sa iasa mov laughing dar eu ma gandeam ca poate este vopsea direct negru cu tenta de mov in magazinewinking asa ar fi mai usor :p

| RebeleGirl a răspuns (pentru Cσcσ):

Mersi mult happy

| Cσcσ a răspuns (pentru RebeleGirl):

N-ai pentru ce, si eu iti multumesc!