| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! In ce magazin(din Iasi) pot gasi o gama variata de vopsea de par? Unde sunt cele mai multe culori? As vrea sa ma vopsesc bruneta si din cate am vazut pe net sunt mai multe nuante : negru albastrui,negru natural,negru gen expresso. Eu sincer as vrea un negru natural cu nuanta cenusie, adica nu un negru intens. Ma puteti sfatui si in legatura cu o marca de vopsea(neaparat fara amoniac) care sa aiba o nuanta draguta de negru?

1 răspuns:
| AIPS a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci intr-un magazin din asta mare gen carrefour, cora etc. acolo o sa gasesti nuante variate si de la mai multe firme