| Melittabbb a întrebat:

Bunahappy
As vrea sa ma vopsesc pe par, dar sunt un pic cam derutata...
Eu sunt satena inchis, cu ochii albastrii-verzui, tenul maroniu si as vrea sa ma fac bruneta, nu stiu cat de bine mi ar sta...si mi e frica sa nu mai pot scapa dupa aceea de brunet.
Voi ce parere aveti?
Mersi anticipathappy

4 răspunsuri:
| Eff a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta foarte bine bruneta, dar zic sa stai departe de negru-albastrui pentru ca nu ti-ar mai iesi deloc ochii in evidenta.

daca as fi in locul tau nu mi-as schimba culoarea, pentru ca mi se pare o combinatie foarte frumoasa- ochi verzi-ten inchis-par saten

| ReveuseKaari a răspuns:

Brunetă ţi-ar sta foarte bine, ţi-ar ieşi ochii albaştri în evidenţă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa-ti strici parul? mai bine te dai pe fata cu coaja de nuca. te faci maslinie la fata, si cu timpul se ia. uniform.

| franny a răspuns:

Intra pe TAAZ.com si vezi cum iti statongue