| CezarinaLunaria a întrebat:

Aș vrea să-mi achiziționez un epilator cu pulsații. Treaba e următoarea: cineva mi-a spus că poți face cancer de piele de la el așa cum au făcut unele femei de la epilarea cu laser. Aș vrea niște păreri despre acest aspect. Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu are rost să riști. Oricum, nici nu ar trebui să te epilezi. Dumnezeu ne-a lăsat așa dintr-un motiv, dar omul păcătos crede că știe mai bine.
Of, Iisuse, până când să-i mai răbdăm.

| CezarinaLunaria explică (pentru LoveSleep):

M-am săturat să-l tot fac codițe sad

| LoveSleep a răspuns (pentru CezarinaLunaria):

Mie-mi spui.

| MihaiNicu23 a răspuns:

In cazuri extrem de rare se poate face si asta, cine stie in ce conjuctura au facut acele femei cancer de piele datorita epilarii cu laserul.