| Condrate_Ioana_2001 a întrebat:

As vrea sa stiu dupa cat timp iese culoarea din par daca ma vopsesc cu albastru de metilen.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la prima spalare se duce din culoare, si din spalare in spalare se estompeaza. Daca folosesti un sampon pentru matreata o sa se duca si mai repede.

2 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Dupa o saptamana se mai cunoaste foarte putin

| Neo12 a răspuns:

Bună!
M-am făcut cu albastru de metilen și nu te sfătuiesc să folosești. Mai bine fă-te cu hârtie creponată. Am observat că ea ține mai mult și nu se ia pe haine, scaun, perne și așa mai departe. Îți spun din propria experiență. Dacă mai dorești sfaturi, spune-mi și te ajut cu drag.
O seară plăcută!