| Phisi a întrebat:

as vrea sa va intreb: Daca imi tund varfurile imi creste parul mai repede? Multumesc :* Primul rasp. primeste fundita...:*

Răspuns Câştigător
| christina94 a răspuns:

DA.Iti creste mult mai repede.Pentru ca daca nu iti tunzi varfurile,varfurile se tocesc,si oricum nu rezolv nimic, Asa tunzandu-le, le stimulezi si cresc mai repede!
papa:*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un stimulent de creștere a sa cât mai sănătoasă.
Tăierea vârfurilor se face o dată la 2-3 luni.
Pa, pa.

| Phisi explică (pentru Legiuitoarea):

Da,eu nu m-am mai tuns de un an laughing)) dar acum o sa o fac! oricum multumesc pentru sfaturiwinking:*

| Away a răspuns:

Parul creste de la radacina.

| SWEETY777ffff a răspuns:

Nu nu are nicio legatura.Dar e bine sa iti tunzi varfurile deoarece ti se va regenaera parul.