| PrajituricaCuFrisca a întrebat:

Intrebare doar pentru fetele/femeile care comanda la ORIFLAME!

Ati incercat noul baton corector purificator? Daca da ce credeti despre el? L-ati aplicat si pe cosuri? Cu ce consecinte?

funditaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| warmheart10 a răspuns:

Este bun, il aplicat peste noapte pe cosuri si dimineata se reducea din roseata si umflatura, apoi imi spalam fata, o tonifiam si o hidratam.

4 răspunsuri:
| coolgeo98 a răspuns:

Sa sti ca avea mai mare incredere in corectorul asta dar sa stii ca este bun...n as recomanda pe cosuri ptc ustura. FUNDA

| oriflame121 a răspuns:

Http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=815537 pentru inscrieri oriflame!
tel:0786945530
email:oriflame121@yahoo.com

| PrajituricaCuFrisca explică (pentru oriflame121):

Am deja un reprezentant Oriflame.