| RaisaGirl a întrebat:

Care dintre aceste 3 parfumuri de la AVON miroase cel mai bine? Little RED Dress, Treselle, Rare Peals. Stiu ca gusturile nu se discuta, dar va rog, am nevoie de parerea voastra. :*

7 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Little Red Dress este un parfum puternic si in acelasi timp elegant(daca vrei ca toata lumea sa stie ca vi tu inca de la 10 m ti-l recomand)
Tressele este dulce si usor aromat(nu este foarte puternic dar emana un miros placut)
Rare Peals este simpatic si dulce-fresh, si mirosul e foarte.sexy!
Acum tu alegi care e pe placul tau! Te pup!:*

| blackcat99 a răspuns:

Rare pearls. miroase aproape ca today

| anonimgl a răspuns:

Buna,eu am little red dress si miroase super

| PITIKA_3612 a răspuns:

Mie imi place Rare Pearls

| AlexxandraAa a răspuns:

Rare Pearls:X

Răspuns utilizator avertizat
| aleceandra a răspuns:

Buna.mie imi place ff mult rare pealsbig grin