| ndjfmkf a întrebat:

Sunt indecisa in ceea ce priveste alegerea parfumului! Puteti sa imi ziceti parerea voastra ce parfum sa imi iau de la Avon? Tin sa precizez ca vreau unul PERSISTENT! Eu am Rare Pearls si Outspoken(mov),Rare Pearls persista destul,dar nu foarte mult,iar de Outspoken am fost dezamagita,miroase frumos si atat.Unele persoane mi-au zis sa incerc Today Tomorrow Always Amour sau Little Black Dress. Vreau si parerea voastra,multumesc, dau si funda happy

8 răspunsuri:
| anonima01 a răspuns:

Eu una sunt dezamagita de parfumurile de la Avon, la mine niciunul nu persista si am incercat cateva. Am avut si eu Rare Pearls, mirosea dragut, insa nu chiar m-a dat pe spate, de fapt niciunul nu m-a dat pe spate. In schimb cineva m-a dat pe la ora 14 cu parfumul Lancome, cred ca asa se cheama, banuiesc ca ai vazut reclama si pana la ora actuala, ora 2 noaptea inca imi mai miroase mana si am fost data doar cu un puf. Dupa faza asta cred ca renunt la parfumurile Avon, am ajuns la concluzia ca mai bine dau putin mai multi bani pe un parfum, nu stiu cat costa dar sigur e ceva mai scump decat unul de la Avon, insa diferenta este ca asta la sigur te va tine mai mult deoarece am avut parfumuri de la Avon cu care ma dadeam o gramada si abia se simtea. Asta e sfatul meu, mai bine sa iti iei ceva mai de calitate daca vrei sa persiste, oricum faci ce vrei.

| florindan a răspuns:

Incearca always amour

| ndjfmkf explică (pentru florindan):

Ok,multumesc,mai astept raspunsuri, vreau sastiu in primul rand daca persista

| florindan a răspuns (pentru ndjfmkf):

Ok

| NicoM a răspuns:

Ca reprezentant Avon iti dau un sfat axeaza.te mai mult pe Outspoken( negru) p.s este mortal ....si Today tomorrow Always Amour... sunt cele mai tari si isi pastreaza mirosul happy sper ca te-am ajutathappy

| ndjfmkf explică (pentru NicoM):

Multumesc mult, am mai fost sfatuita sa imi iau si Today tomorrow always forever, dar in brosura aceasta este 115, as da atat, dar vreau sa fiu bazata ca persista

| ndjfmkf explică (pentru NicoM):

Outspoken( negru) il am si eu, dar e mai mult spre mov inchis sticla, sincer nu persista, adica maxim 30 min

| ndjfmkf explică (pentru NicoM):

Today tomorrow always forever sau amour?