| jessi12 a întrebat:

Rare pearls, Little pink dress sau Little red dress? Care dintre cele trei parfumuri de la avon merita sa-l cumperi?

Funda

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Merita littel red dress deoarece rezista foarte mult la fel si rare pearls, littel pink nu rezista foarte mult si nu miroase atat de bine ca in brosura.

2 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Eu acum folosesc little pink dress, dar si redul mi-a placut mult. Rare pearls mi se pare pentru femei mai in varsta.

| BlackAndWhite12300 a răspuns:

Depinde de tine, ce gusturi ai tu. Mie uneia imi plac parfumurile "little black dress" sau celelalta, dar black-ul imi place cel mai mult;-) toate sunt faine, sper sa iti placa ce iti iei.