| ndjfmkf a întrebat:

Sunt indecisa in ceea ce priveste alegerea parfumului! Puteti sa imi ziceti parerea voastra ce parfum sa imi iau de la Avon? Tin sa precizez ca vreau unul PERSISTENT! Eu am Rare Pearls si Outspoken(mov),Rare Pearls persista destul,dar nu foarte mult,iar de Outspoken am fost dezamagita,miroase frumos si atat.Unele persoane mi-au zis sa incerc Today Tomorrow Always Amour sau Little Black Dress. Vreau si parerea voastra,multumesc, o sa dau si funda :* :*

3 răspunsuri:
| ValentinnaV a răspuns:

Little Black Dress clar..Eu am Little Red Dress si am avut si Little Black Dress persista extrem de mult. Miroase genial..Merita sa iei LBD crede-ma :*

| ndjfmkf explică (pentru ValentinnaV):

Pai care mi l-ai recomanda? Red sau Black? Nu stiu, pana acum alti mi-au zis ca Today Tomorrow Always Amour este persistent

| ValentinnaV a răspuns (pentru ndjfmkf):

Little Red Dress :3 Eu il am si imi place enorm