| Shar0nSpitz a întrebat:

Ce parere aveti despre Parfumul Coco Chanel..isi merita bani? Merita cumparat? are miros placut?:*

3 răspunsuri:
| Instagrama a răspuns:

Coco Chanel Maidmossele e super..isi merita banii! Mirosul persista o vreme indelungatawinking

| GameOverBitch a răspuns:

Are un miros foarte placut, dar totusi, cel original este foarte mic si foarte scump. Eu sincera sa fiu nu as da atati bani pe un parfum. ^_^

| Shar0nSpitz explică (pentru GameOverBitch):

Eu doresc sa imi cumpar unul original deoarece am auzit ca trebuie sa te dai foarte putin..pentru ca e tare mirosul!