| DianaBlack a întrebat:

ce parerea aveti despre vopseaua asta http://www.okazii.ro/......-a55080000

Răspuns Câştigător
| midu89 a răspuns:

Culoarea da, dar marca in niciun caz, nu va rezista mult culoarea...se va schimba, se va decolora imediat

3 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

In niciun caz nu as folosi marca aia.
Mai bine m-as duce la plafar si as cere ceva fara amoniac, sau o vopsea cu o marca destul de buna, gen revlon.

| MLSS a răspuns:

E foarteee taree
zic sa incerci pentru ca si mama se vopsea tot cu culoarea si marca asta si-i statea foarte frumos, acum s-a facut blonda sa fie in ton cu moda
t pupp paa >big grin

| FlippyFlippy a răspuns:

Super, si eu ma vrut odata sa ma vopsesc asa, dar imi sta bine ucm sunt acum