| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa imi intaresc muschii posteriorului? Am fundul foarte moale si parca...lasat in jos.Am tot citit pe net despre exercitii cu incordarea muschilor dar, nu stiu daca ar da rezultate vizibile.La sala nu am posibilitatea sa merg.Ar trebui sa ma dau cu vreo crema in acea zona inainte de exercitii sau sa fac altceva? Pls help! FUNDA

4 răspunsuri:
| dodo1530 a răspuns:

Genoflexiunile cred ca sunt celew mai potrivite. Incearca si alergarilesau inotul nonifica tot corpul, asta doar daca vrei pe bune sa faci ceva cu corpul tau, nu doar cu posteriorul. Daca selectezi din ce gasesti youtube, sunt bune si alea.
Ma indoiesc ca te-ar ajuta cremele.

Bafta!

| Adrianetc a răspuns:

Genoflexiuni, sprinturile sunt foarte bune, daca te duci la sala presa de 45 grade, si mai gasesti tu pe youtube

| Kasia a răspuns:

Urmeaza aceste exercitii

http://www.youtube.com/watch?v=OonW6ff7NZ0

garantez ca se vor vedea rezultate.

| CatalinaMaria17 a răspuns:

Poti face genoflexiuni si poti alerga mult.