| madutapapusa a întrebat:

Deci fundul meu este moale si cand fac dragoste e si mai moale si lasat? oare de ce? am citit pe ned ca ar trebui sa renunt la dulciuri

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deci masa musculară este mai puțin dezvoltată în comparație cu cea a bărbaților, la femei predomină foarte mult masa adipoasă.
Mergi pe exerciții fizice pentru tonifierea masei musculare, nu faci numai pentru fese!
Calitate proastă găsești în alimentele de pe raftul magazinului! Bea ceai de soc.
Pa, pa.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca esti sedentara si nu faci suficient sport, prin urmare masa musculara este de proasta calitate. fa in asa fel incat sa faci miscare macar 6 ore pe zi (sport, mers pe jos, treaba in casa, curte, etc) si vei vedea rezultate in mai putin de un an.

| afrodita3333 a răspuns:

Pai e ''moale'' adica netonifiat pentru ca nu faci miscare.Trebuie sa te apuci de sport daca vrei sa nu mai fie asa si sa reduci din dulciuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

Fa in fiecare seara sportbig grin!
Role, bicicleta, jogging!
Tu alegi. macar o orabatting eyelashes!

Mananca fructe si legume, renunta la uleiuri, sare, prajeli, dulciuri!
Mananca doar o masa pe saptamana (duminica, de exemplu) o masa pe placul tau
pa-pa

| idealman a răspuns:

Pentru ca nu faci dragoste in pozitia care trebuie, incearca pe la spate -intareste muschii fesieri.