| Aliiinutzatha a întrebat:

Cum imi subtiez vocea?
Dau funda!:X

7 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Ți-o ridici?

| xenocid a răspuns:

Ce zici de helium?
La mulți ani încă o dată! laughing

| HepiBăluns a răspuns:

Ochei,am rămas mască.

| vlatz a răspuns:

Inhaleaza heliu dintr-un balonbig grin e chiar misto faza si nu sunt efecte secundare

| TheBigJoker a răspuns:

Faza cu heliu e buna pe moment dar e bine sa bei ceai cu lamaie, alte ceaiuri de preferat calde la fiecare masa de dimineata sau daca vrei sati subtiezi vocea pentru 'stiu si eu' cv cantat trebuie sa o exersezi zilnic

| ChristinaBlonda a răspuns:

Nu iti poti subtia vocea, cu timpul cand cresti o sa ti se subtieze singura. happy

| angel74dm a răspuns (pentru ChristinaBlonda):

Tocmai invers, cu cât creşti cu atât ţi se îngroaşă vocea...