| gya14 a întrebat:

cum pot sa imi incretesc parul fara ondulator sau bigudiuri.mentionez ca parul meu se increteste foarte greu. funda cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| georgi18 a răspuns:

Te poti pune pe moatewinking

| gya14 explică (pentru georgi18):

Ma scuzi cum sunt moatele...adica am auzit de ele da' nu stiu cum se pune parul pe ele.mersi:*

4 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Da-te cu spuma foarte multa [ de par] si poate se increteste... acum thinking nu ne-ai zis ce fel e parul tau lung, scurt, moale, tare. Daca e moale sigur iti va reusii.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea să folosești ondulatorul dacă spui că părul tău se increțește foarte greu împreună cu un ser de la gerovital termoprotector. Și eu îl folosesc și este foarte bun. :-* http://www.icosmetice.ro/......ament.html

| cristina7005 a răspuns:

Impleteste-ti parul in vreo 4 codite dupa ce te speli pe cap. fundita?