| Valentiinaa a întrebat:

Am parul drept si vreau sa mi-l incretesc cum pot sa il incretesc fara placa sau ondulator

Răspuns Câştigător
| cυρcαкє a răspuns:

Bună. happy

Păi uite cum fac eu atunci când nu vreau să-mi ondulez sau să-mi încrețesc părul :

După ce mă spăl pe cap îl las cam o oră să se mai zvânteze. După poți să îți pui bigudiuri (dacă vrei să fie creț puneți bigudiuri mici) sau poți să ți-l împletești. happy
Și eu am părul drept și merge metoda aceasta. :d Dacă vrei mai poți căuta metode de încrețit pe internet. happy

Pa, pa. wave

| Valentiinaa explică (pentru cυρcαкє):

Multumesc,chiar am sa incerc aceasta metoda!

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă vrei pe o perioadă mai mare, mergi la coafor şi-l faci permanent sau semi permanent.

| mona a răspuns:

Il pui pe bigudiuri sau pe moate

| bubulina76 a răspuns:

Dupa ce ai facut baie iti faci multe codite impletite si lasi parul sa se usuce cu elehappy

| Valentiinaa explică:

Doresc raspunsuri amanuntite!