| AlternoGirl a întrebat:

Cum pot scapa de punctele de grasime? ( ceva facut acasa )

Răspuns Câştigător
| KarmaChameleon a răspuns:

Buna! Iti poti cumpara de la farmacie creme.Sora mea foloseste RETIN-A (costa 14 lei). Bafta!

3 răspunsuri:
| anda2happy a răspuns:

Cred ca te referi la acnee, nu?
Uite un material interesant. Daca la mine a dat roade nu vad de ce la tine ar fi altfel.Sa iti fie cu folos http://anda15995.cure4acne.net

| AlternoGirl explică:

Ff3tyo, am specificat ca vreau cave ce pot face in casa, nu creme cumparate...
anda2happy: nu ma refer la acnee (din fericire cosuri imi apar foarte rar), ci la acele puncte albe, depozite de grasime, oricum multumesc pentru raspuns amandurora!

| Crisstinutzza97 a răspuns:

Exista creme...lollaughing)