| karla_3547 a întrebat:

Ce pot face pentru a scapa de punctele de grasime de pe fata?

5 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Du-te la un dermatolog, ca să îţi recomande ceva, chiar să te ajute.

Mult noroc!

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Nu incerca sa le scoti singura acasa, vor ramane semne urate si cu siguranta nu vei reusi sa le scoti nici macar 50%. Du-te la un salon de cosmetica, este cel mai indicat, acolo au aparatura necesara.

| AmandytaErhan a răspuns:

Puncte albe...eu mi le scot singura. nu doare tare si nu e periculos adica trebuie sa le scoti, eu mi le scot cu pasta de la pic apas cu ea deasupra cosului intratat incat imprejurul lui sa fie destul loc ca sa cada singur... daca e vorba de alte cosuri sau cosuri din astea dar mai mari sau foarte multe du-te la un cosmetolog are un aparat care ti le scoate cat ai clipi (am fost si eu) si dureaza fosre putin si nu doare deloc dar asta daca e necesar

| ir3al a răspuns:

Cea mai buna metoda... Puna apa fiarta intr-un lighean si stai cu un prosop pe cap deasupra lui in asa fel incat aburii sa iti vina in fata...stai 15 min in fiecare zi timp de o saptamana si vei vedea rezultate deoarece punctele de duc de la aburthinking la mine merge

| blackfire a răspuns:

Bea apaa laughing)) am auzit si euu happy