| anonim_4396 a întrebat:

Bunabig grin
mi se ingrasa foarte repede parul trebuie sa il spal din 2 in 2 zile ca altfel arata urat si nu il suport asasad
ce as putea sa folosesc sa nu se mai ingrase asa de repede sa arate frumos?
astept sfaturi
multam:*

7 răspunsuri:
| miha90z a răspuns:

Foloseste un sampon uscat. Iti recomand de la balea, se gaseste in supermarketul DM. Este foarte bun si iti mai rezista o zi fara sa il speli happy

| pwp a răspuns:

Asa este gena parului tau...si mie mi se intampla la fel.il spal cam o data la 3 zile.

| ShiNee a răspuns:

Eu il spal in fiecare zi, deci se poate si mai rau. laughing. Recent mi-am luat de la Gerovital Sebum Control. L-am folosit de 3 ori pana acum si parca se ingrasa mai greu, deocamdata nu cu mult. Am citit si alte pareri si la altii merg de dupa prima utilizare desi pe sticluta scrie ca isi face efectul dupa 5-6 saptamani. Incearca nai nimic de pierdut oricum. Macar miroase frumos.laughing

| cosmina95 a răspuns (pentru ShiNee):

Am si eu samponul asta "sebum control" dar nu da rezultate il folosesc cam de 2 luni si degeaba...nu e bunstraight face

| ShiNee a răspuns (pentru cosmina95):

Eu ziceam de ser. Samponul nu il am, nu stiu nimic de el. thinking

| diminutiv a răspuns:

Incearca cu otet... de mere.

| cryssya a răspuns:

Buna,
eu iti recomand samponul si balsamul din gama Herbal Aloe. Nu are parabeni, sau sulfati. Practic actioneaza la nivelul scalpului, detecteaza deficientele si le repara. Pe mine m/a ajutat f mult