| Mayy a întrebat:

Daca folosesc crema de fata Apidermin(crema de fata cu laptisor de matcă). si e recomandata pentru tenurile foarte uscate, iar eu am tenul mixt-spre gras...risc sa-mi apara cosuri si altele? De ce daca produsul e aproximativ natural -?

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

O crema foarte buna este Apidermin cu laptisor de matca. E o crema foarte buna pentru tenul uscat si e o baza extraordinara pentru machiaj. O folosesc tot timpul, intra foarte usor in piele si desi e grasa, fata nu capata aspect lucios. Cine are probleme cu exfolierea tenului sa o foloseasca cu incredere. Cred ca se gaseste in orice farmacie si costa 5, 5 lei.