| AnnaBebitza a întrebat:

.crema apidermin cu laptisor de matca si vitamina A este buna pentru riduri? ...am citit peste tot ca vitamina A (retinolul) are efecte impotriva ridurilor..eu nu credeam pana acuma ca apidermin e buna de ceva, si m am dat aseara asa la misto ca nu aveam alta crema la indemana..si m am trezit cu un ten asa luminos si mai catifelat.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, este adevărat, este o cremă mai mult decât bună.
Pa, pa.

| AnnaBebitza explică (pentru Legiuitoarea):

Ce bine..si este si super ieftina..am avut si aqualia termal de la vichy si era buna asa, nu pot sa spun nimic de rau, dar era prea scumpa (80 de lei) si nu se merita

| AnnaBebitza explică (pentru Legiuitoarea):

Pentru rezultate crezi ca ar trebui sa o folosesc in fiecare seara sau e suficient de cateva ori pe sapt? mie mi s a parut destul de puternica, a avut efecte imediate. si sa nu se obisnuiasca dupa aia tenul cu ea.

| mona a răspuns:

Este destul de buna din toate punctele de vedere

| AnnaBebitza explică (pentru mona):

Pentru rezultate ar trebui sa o folosesc in fiecare seara sau e suficient de cateva ori pe sapt? mie mi s a parut destul de puternica, a avut efecte imediate. si sa nu se obisnuiasca dupa aia tenul cu ea.

| mona a răspuns (pentru AnnaBebitza):

In fiecare seara

Răspuns utilizator avertizat