| francesca13maria a întrebat:

de curand am auzit ca uleiul de masline este bun pentru cresterea genelor, folosindu te de o periuta ( poate si de rimel, dupa ce ai curatato bine) se aplica uleiul, dimineata si seara timp de 10 zile. eu am inceput asta de 2 zile dar in fiecare zi observ ca mi-a cazut o geana. ce sa fac? uleiul de masline este bun pentru gene? URGENT VA ROG! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| GiuliaMariaa05 a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta foarte mult la cresterea lor. Uleiul de masline este foarte bun daca il folosesti pe varfurile despicate cu o jumatate de h inainte sa te speli pe cap si iti va lasa parul catifelat si hidratat happy

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E vorba de uleiul de ricin nu de cel de masline!

| Mayar a răspuns:

Nu uleiul de masline! Uleiul de ricin! RICIN.

| cristimihailov a răspuns:

Stai linistit. Nu cresc genele. Doar ca ungandu-le mereu devin mai flexibile o perioada si din acest motiv le poti modela mai usor.

Răspuns utilizator avertizat