| BibiD a întrebat:

Cat timp trebuie sa stau cu uleiul de masline pe fata? Eu ma dau de vreo trei zile si m-am dat seara si adormeam cu uleiul de msline pe fata, iar dimineata ma spalam. Dar nu stiu daca este corect. Voi ce credeti? A si inca ceva. Stiti cumva si cat timp trebuie sa stau cu uleiul de ricin pe gene ca am auzit ca stimuleaza cresterea si vreau sa incerc.Astept parerile voastre.

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Este bine.
Curata-ti fata bine si lasa-l toata noaptea.
Fata se destinde in timpul somnului,nu ai parte nici de agentii externi care ii dau tenului de furca ziua,porii absorb exact cat le este necesar si,in doua saptamani,te vei minuna singura de rezultate.
Cu uleiul de ricin,la fel.
Sunt produse naturale si nu trebuie sa te temi ca gresesti, oricum si pielea si genele vor lua cat au nevoie, restul il vor respinge!
Rabdare si succes!happy