| valia234 a întrebat:

Bună, deci vreau sa ma frezez, puteți sa-mi recomandati niste frizuri. Am fata in forma de inima, parul caștaniu, ochi caprui, buze mari. Lungimea parului este pina la sîn, deci cred că e mediu.

3 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Masca din doua galbenusuri, tinctura de ardei iute, de urzica si de brusture si ulei de ricin aplicata pe scalp timp de 30 de minute
si o alimentatie bogata in oua, somon, cartofi dulci, avocado, migdale,

| Frumystefy a răspuns:

Poti incerca in scari, dar dupa asta parul tot drept va ajunge... cred ca iti va sta bine cu parul ondulat bob sau drept cu breton.
funda?