| OanaDD a întrebat:

Buna dragilor happy

Am primit o rochie din material ca si cum ar fi crosetat de lana si e mai scurta.
Se potriveste pe vremea asta si ma gandeam sa o iau saptamana viitoare ca merg la ziua unei prietene.
Cu ce recomamdati sa o combin?
Precizez ca e verde inchis.
Merge cu strampi negri si niste bocanci?
Sau cu adidasi?
Pupici!

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cea mai buna varianta ar fi cu bocancii avand in vedere materialul din care este rochia. Dresul negru merge perfect. Distractie placuta!

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu ai zis daca e cu maneca lunga sau scurta

| OanaDD explică (pentru Furnicuta000):

Scuze, scurta mai degraba, e pana la cot aproape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi potrivita cu o pereche de bocanci negrii, strampi negrii si ca accesorii un medalion negru sau un sirag de perle negre.

| NunuNini a răspuns:

Wow, eleganta rochie!
Cu ciorapi negri si bocanci.
Nu adidasi! Nici evenimentul, nici tinuta nu ii recomanda.
Petrecere frumoasa!

| floricica55 a răspuns:

Ia-ti ștrampi negri pentru ca fara nu prea merge, parerea mea, iar in picioare poti opta pentru niste botine happy

P S : cati ani ai? happy