| Anca95 a întrebat:

Eu am sprancenele destul de scurte si cu putine fire de par ce sa fac sa le am frumoase, frumoase fara a fi tatuate?
P. S Folosesc ulei de ricin de prin mai, au mai crescut, insa mai au de crescut

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă-le să crescă și apoi mergi la cosmetică pentru o conturare a lor în funcție de forma feței.
Pa, pa.

| Artemisia a răspuns:

Buna.
Sprancenele cresc la loc, chiar daca le-ai pensat prea tare.Cresc in maxim 2 saptamani.Crede-ma.
Trebuie doar sa ai rabdare, ai sa vezi ca va fi bine.
Ele cresc la loc, nu are rost sa le tatuezi.

| Anca95 explică:

Nu sunt pensate tocmai asta este problema

| alexandraMihaela a răspuns:

Foloseste un creon sau lasale asa fara sa le pensezi continua sa le dai cu ulei sa iti creasca

| MalikAMA a răspuns:

Poti folosi creionul pentru sprancene:)...http://www.eva.ro/......-1497.html