| Valeria_Elena_1998 a întrebat:

Am o problema..cand eram mai mica.m-am pensat de una singura si le-am facut prea scurte x.x ..si acum... de fapt de o luna. le-am lasat sa creasca.dar tot nu au crescut destul, unde trebuia sa creasca ca sa fie mai lungi sunt doar niste fire dar nu multe ca sa se vada forma si sunt ingrijorata.Mi-am dat si cu ulei de ricin dar ..nu stiu cat sa mai astept. si nu vreau sa merg la salon si sa imi lase asa sau mai scurte. Ce as putea sa fac? Funda!

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Nu ai ce sa faci decat sa astepti!
Date incontinuare cu ulei de ricin si lasa-l cat de mult poti!

In timp, vor aparea si rezultate, dar doar in timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste din ce in ce mai mult ulei de ricin si poate... poate

| Di7 a răspuns:

Pai. mai lasale sa creasca happy

| unknownpink008 a răspuns:

Le mai lasi sa creasca si mergi la coafor happy