| Dragobeta a întrebat:

Buna, fetele!
Cat mai costa acum o pedichiura? Aproximativ. De la... pana la... Dar nu numai taiat unghii, ci cu curatat talpa, calcaie, tot.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| missunderstoodx a răspuns:

Buna
pedichiura este mai ieftina decat manichiura, cu tot cu curatat talpa, calcaie e cam 150 de lei, depinde si de zona in care stai si de experienta fetei. iti recomand sa ceri recomandari de pedichiurista pe Facebook pe un grup de mamici din orasul tau, deseori fetele de pe grup lasa facebookul lor si ele pe profil au liste de preturi majoritatea. happy