| allyshor a întrebat:

Care sunt cele mai bune benzi de ceara[de la avon; de la oriflame sau veet?

Răspuns Câştigător
| carmen13 a răspuns:

Cele de la veet sunt mai bune.cel putin eu din astea folosesc si sunt multumita de ele

3 răspunsuri:
| kryss456 a răspuns:

Cred ca veet pentru ca stiu de la prietenele mele k cele de la oriflame nu sunt bune si nici cele de la avonhappy

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna, mai bine folosesti ceara depilatoare Herbagen