| AdrianaB1 a întrebat:

Buna fetelor, am sprâncenele foarte dese, cum aș putea să le răresc?
Sunt foarte dese si arată foarte urât.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te pensezi la salon... greu era laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum le avea Iosif Sava le ai? Supperr

| AdrianaB1 explică (pentru anonim_4396):

Da, exact. Ai vreo soluție, sau te duce cap doar la remarci?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrianaB1):

Solutie? Încă o revoluțielaughing

| AdrianaB1 explică (pentru anonim_4396):

De asta există această platformă, să fim ajutați, nu să râdem. Dar probabil altă ocupație nu prea ai, trist de tot )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei forfecuța și faci pac-pac de 2 ori la fiecare sprâncenuță! Dar dacă tu ești cea din poză nu cred că ai probleme cu densitatea sprâncenuțelor.

| Genevaaa a răspuns:

Buna. Stiu ca majoritatea iti spun sa te duci la salon. Ca sa nu te duci asa des pentru cateva fire(cand incep sa creasca la loc), iti iei singură cu penseta, subtiază-le luând se sus, adica iti imaginezi un contur si iei firele de sus, dar drept. Iar apoi iei o periută ca de rimel, sau speli una de la un rimel vechi, iti dai prin spranceana cu ea de jos in sus, si tai cu o forfecuta excesul. Ai grija sa nu tai prea mult

| anarosca78 a răspuns:

Mergi la salon.